Walsin Technologies WLCW2520Z0J1R5PB
General Purpose Inductor, 1.5uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
IHS
Datasheet7 페이지8년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 1.5UH 330MA 2.3 OHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 1.5uH ±5%