Walsin Technologies WLCW2520Z0J1R0PB
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
설명
FIXED IND 1UH 370MA 1.75 OHM SMD
Chip Wire Ind 2520(1008) 1.0uH ±5%