Walsin Technologies WLCW2012Z0J15NPB
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
설명
Chip Wire Ind 2012(0805) 15nH ±5%
FIXED IND 15NH 600MA 170 MOHM