Walsin Technologies WLCW1608Z0G7N5PB
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
설명
Chip Wire Ind 1608(0603) 7.5nH ±2%
FIXED IND 7.5NH 700MA 106 MOHM