Walsin Technologies WLCW1608HQJ4N3PB
General Purpose Inductor, 0.0043uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
설명
Chip Wire Ind 0603 4.3nH,J,30Q,1.3A
FIXED IND 4.3NH 1.3A 80 MOHM SMD