Walsin Technologies WLCW1608HQJ3N3PB
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
IHS
Datasheet7 페이지8년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Wire Ind 1608(0603) 3.3nH ±5%
FIXED IND 3.3NH 1.9A 24 MOHM SMD