Walsin Technologies WLCW1608HQJ24NPB
General Purpose Inductor, 0.024uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
설명
Chip Wire Ind 0603 24nH,J,42Q,1.1A
FIXED IND 24NH 1.1A 74 MOHM SMD