Walsin Technologies WLCW1608HQG4N3PB
General Purpose Inductor, 0.0043uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Wire Ind 0603 4.3nH,G,30Q,1.3A
FIXED IND 4.3NH 1.3A 80 MOHM SMD