Walsin Technologies WLCW1005Z0G47NTB
General Purpose Inductor, 0.047uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
설명
Chip Wire Ind 1005(0402) 47nH ±2%
FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM