Walsin Technologies WLCW1005Z0G16NTB
General Purpose Inductor, 0.016uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
설명
Chip Wire Ind 1005(0402) 16nH ±2%
FIXED IND 16NH 560MA 220 MOHM