Walsin Technologies WLCW1005Z0G10NTB
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
설명
Chip Wire Ind 1005(0402) 10nH ±2%
FIXED IND 10NH 480MA 200 MOHM