Walsin Technologies WLCW1005CQW5N3TB
General Purpose Inductor, 0.0053uH, 9.434%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Wire Ind 1005CQ(0402) 5.3nH ±0.5nH
FIXED IND 5.3NH 800MA 51 MOHM