Walsin Technologies WLCW1005CFW6N4TB
General Purpose Inductor, 0.0064uH, 7.81%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Wire Ind 1005(0402) 6.4nH ±0.5nH
FIXED IND 6.4NH 700MA 90 MOHM