Walsin Technologies WLCW1005CFJ9N6TB
General Purpose Inductor, 0.0096uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Wire Ind 1005(0402) 9.6nH ±5%
FIXED IND 9.6NH 540MA 140 MOHM