Walsin Technologies WLCW1005CFJ8N6TB
General Purpose Inductor, 0.0086uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Wire Ind 1005(0402) 8.6nH ±5%
FIXED IND 8.6NH 540MA 140 MOHM