Walsin Technologies WLCW1005CFH7N1TB
General Purpose Inductor, 0.0071uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Wire Ind 1005(0402) 7.1nH ±3%
FIXED IND 7.1NH 570MA 130 MOHM