Walsin Technologies WLCW1005CFG9N5TB
General Purpose Inductor, 0.0095uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Wire Ind 1005(0402) 9.5nH ±2%
FIXED IND 9.5NH 540MA 140 MOHM