Walsin Technologies WLCW1005CFB3N1TB
General Purpose Inductor, 0.0031uH, 3.23%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet9 페이지8년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Chip Wire Ind 1005(0402) 3.1nH ±0.1nH
FIXED IND 3.1NH 570MA 130 MOHM