Walsin Technologies WLCM1005Z0S4N3TB
General Purpose Inductor, 0.0043uH, 6.9767%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet11 페이지6년 전
설명
FIXED IND 4.3NH 700MA 200 MOHM
MLCI 1005(0402) 4.3nH ±0.3nH