Walsin Technologies WLCM1005Z0J47NTB
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet11 페이지6년 전
설명
FIXED IND 47NH 200MA 1.1 OHM SMD
MLCI 1005(0402) 47nH ±5%