Walsin Technologies WLCM1005Z0J15NTB
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
IHS
Datasheet11 페이지6년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Fixed Inductors MLCI 1005(0402) 15nH 5%
100MHz 2.5GHz 400mA 8 15nH 550m¦¸ ¡À5% 0402 1.05mm*550¦Ìm
FIXED IND 15NH 400MA 550 MOHM