Walsin Technologies WLCM0603Z0H27NTB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 27NH 140MA 1.8 OHM SMD
MLCI 0603(0201) 27nH±3%