Walsin Technologies WLCM0603Z0B2N3TB
General Purpose Inductor, 0.0023uH, 4.3478%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
IHS
Datasheet11 페이지6년 전
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 2.3NH 450MA 220 MOHM
MLCI 0603(0201) 2.3nH ±0.1nH