Walsin Technologies WLCM0603TGJ4N3TB
General Purpose Inductor, 0.0043uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 4.3NH 350MA 400 MOHM
MLCI 0603(0201) 4.3nH ±5%