Walsin Technologies WLCM0603TGJ33NTB
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
IHS
Datasheet19 페이지3년 전
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 33NH 120MA 2.1 OHM SMD
MLCI 0603(0201) 33nH ±5%