Walsin Technologies WLCM0603TGH22NTB
General Purpose Inductor, 0.022uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
설명
FIXED IND 22NH 150MA 1.2 OHM SMD
MLCI 0603(0201) 22nH ±3%