Walsin Technologies WLCM0603TGC3N2TB
General Purpose Inductor, 0.0032uH, 6.25%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
설명
FIXED IND 3.2NH 450MA 300 MOHM
MLCI 0603(0201) 3.2nH±0.2nH