Walsin Technologies WLBD4532HCU132PH
Ferrite Bead 1.3 Kohm 1812 1LN
IHS
Datasheet16 페이지3년 전
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FERRITE BEAD 1.3 KOHM 1812 1LN
Chip Bead HC(1812) 1300 OHM ±25%
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)