Walsin Technologies WLBD3216K2U500PP
Ferrite Bead 50 Ohm 1206 1LN
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet15 페이지5년 전
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
Chip Bead 3216K1(1206) 50 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.8A, 2 Pin(s)