Walsin Technologies WLBD3216K2U310PP
Ferrite Bead 31 Ohm 1206 1LN
IHS
Datasheet15 페이지5년 전
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
Chip Bead 3216K1(1206) 31 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)