Walsin Technologies WLBD3216K2U152PP
Ferrite Bead 1.5 Kohm 1206 1LN
IHS
Datasheet15 페이지5년 전
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-02-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Chip Bead (1206) 1500 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)