Walsin Technologies WLBD3216K2U102PP
Ferrite Bead 1 Kohm 1206 1LN
IHS
Datasheet15 페이지5년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Chip Bead (1206) 1000 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)