Walsin Technologies WLAC293AZ0K68NLB
General Purpose Inductor, 0.068uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
IHS
Datasheet7 페이지8년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 68NH 2.5A 8.2 MOHM SMD
SMD Coil 293A 68N 68nH ±10%