Walsin Technologies 1206B184K500CT
50V 180nF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet21 페이지2년 전
Burklin Elektronik
TECHDesign
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-13.55%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Cap Ceramic 0.18uF 50V X7R 10% SMD 1206 125C Plastic T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.18uF, Surface Mount, 1206
Walsin 1206B184K500CT Yageo CC0603KRX7R9BB152 Ceramic Capacitors 500V 180nF
Chip Capacitance (Mlcc) 1206 180nF ±10% 50V X7R
1206 MLCC X7R 0.18 uF+/- 10% 50 V T&R