Walsin Technologies 0805N270J500CT
Cap Ceramic 27pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125C T/R
element14 APAC
Future Electronics
TECHDesign
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-15.29%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Samsung Electro-MechanicsCL21C270JBANNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 27 pF, 50 V, ± 5%, C0G (NP0), 0805 [2012 Metric]