Walsin Technologies 0805N120J500CT
50V 12pF NP0 ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet21 페이지2년 전
element14 APAC
TECHDesign
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Samsung Electro-MechanicsCL21C120JBANNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 12 pF, 50 V, ± 5%, C0G (NP0), 0805 [2012 Metric]
Yageo GroupC0805C120J5GACTU
12pF ±5% 50V C0G 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS
Yageo GroupC0805C120J5GAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 12pF C0G 0805 5%
Ceramic Capacitor 12pF, 50V, 0805, ±5 %
50V 12pF C0G ±5% 0201 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
설명
Cap Ceramic 12pF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000012uF, Surface Mount, 0805
CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 12pF 5% 30ppm/Cel ppm/C