VCC LPC_036_CTP
LPC Series Clear Ø4 mm 0.36 inch Length Vertical CLIPLITE LightPipe
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet1 페이지15년 전
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Component Distributors Inc.
Mouser
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+8.31%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
LED Bi-Color Green/Red 4-Pin Chip 1208(3020Metric) T/R
LED Bi-Color Green/Orange Red 4-Pin Chip 1208(3020Metric) T/R
Micro LED SMD LED '598 SERIES' 1208 PACKAGE (3.2mm X 1.5mm X 1.0mm) Bi-Color Right Angle
SSL-LXA228GC-TR11, QUASARBRITE SERIES GREEN LED, 565 NM, ROUND LENS SMD PACKAGE
LIGHT PIPE, RIGID, VERTICAL, BOARD MOUNT, SMD LED, .350 IN., ROUND FACE
LIGHT PIPE, RIGID, VERTICAL, BOARD MOUNT, SMD LED, .450 IN., ROUND FACE
Dialight515-1027F
LIGHT PIPE 1.68MM ROUND PANEL MT / Light Pipe Single Clear Rigid Panel Mount, Press Fit
VLP Series Vertical Board Mount .250 in SMD LED Flat Face Rigid Light Pipe
설명
Light Pipes 0.34 Inch Round Rigid Clear Panel Mount 0.17 Inch 4mm LPC Series | VCC (Visual Communications Company) LPC036CTP
LIGHT PIPE, SINGLE, ROUND, PANEL; Length:9.14mm; No. of Light Pipes:1Pipes; Light Pipe Shape:Circular; Light Pipe Mounting:Panel; Light Pipe Colour:Transparent; Product Range:LPC Series; Colour:Clear; For Use With:SMD LE
Light Pipes; For Use With:SMD LEDs; Length:9.14mm; Light Pipe Shape:Circular; No. of Light Pipes:1; Material:Acrylic; Mounting Type:Panel Mount use Grommet; Color:Clear; Lens Color:Clear; Lens Style:Round; Mounting Hole Dia:4.34mm ;RoHS Compliant: Yes