VCC LMS_073_YTP
Light Pipes 5MM Moisture Sealed Rigid 0.73 in L Panel Mount Yellow Lms Series
NRND
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 페이지14년 전
Component Distributors Inc.
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
설명
VCC LMS073YTP LTP Rigid Panel Round .281"D .73"L Yellow MS
LITEPIPE 5MM YLW TRANSP .730"L
Light Pipe; For Use With:SMD LEDs; Length:18.54mm; Light Pipe Shape:Circular; No. of Light Pipes:1; Material:Acrylic; Mounting Type:Panel Mount; Mounting Hole Dia:7.2mm ;RoHS Compliant: Yes