Vishay ZWS050913309KLX000
Resistor Wirewound 33 Ohm 10% 50W -10ppm/K to -80ppm/K Loose Pack
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetZWS050913309KLX000010
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지9년 전
Future Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor, Wire Wound, 33ohm, 10% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel