Vishay ZWS035811200KLX000
Resistor Wirewound 120 Ohm 10% 35W -10ppm/K to -80ppm/K Loose Pack
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetZWS035811200KLX000010
3d
데이터시트 및 문서
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
설명
Resistor, Wire Wound, 120ohm, 10% +/-Tol, -10,-80ppm/Cel