Vishay Z35092236809J6BC10
Fixed Resistor, Wire Wound, 6W, 68ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet7 페이지7년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 68ohm, 21.8174V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2176084-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 68ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2176045-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2176083-6
Stackpole ElectronicsCB5JB68R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP500JB-68R
SQP FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 300ppm/C 68Ohm 5W
설명
RES 68 OHM 6W 5% AXIAL