Vishay Z34081833300J6DC12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 330ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet7 페이지7년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.33%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 330ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount