Vishay Z33061733900J2C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 390ohm, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet7 페이지9년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Wirewound 390 Ohm 5% 4W 100ppm/C to 180ppm/C Ceramic AXL Tape and Box
Z303 3 390R 5% AC G53