Vishay Z33061731609J6C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 16ohm, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet7 페이지9년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+106%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Wirewound 16 Ohm 5% 4W 100ppm/C to 180ppm/C Ceramic AXL Ammo