Vishay Z32041414709K2C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47ohm, 10% +/-Tol, -10, -80ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet7 페이지9년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2010-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
47¦¸ ¡À10% 3W -80ppm/¡æ~-10ppm/¡æ 13mm