Vishay Y1625100R000Q9R
RESISTOR; FOIL ; WRAPAROUND SMD; 100 OHM; .02% | Vishay Precision Foil Inc. Y1625100R000Q9R
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지16년 전
element14 APAC
Future Electronics
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-09-25
설명
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.3W, 100ohm, 87V, 0.02% +/-Tol, 0.2ppm/Cel, 1206
RES SMD 100 OHM 0.02% 0.3W 1206
RES, 100R, 0.02%, 0.3W, 1206, METAL FOIL; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 100ohm; Product Range: VSMP Series; Voltage Rating: 87V; Resistor Element Material: Metal Foil; Power Rating: 300mW; Resistance Tol