Vishay Y145320K0000V9L
Res Metal Foil 20K Ohm 0.005% 0.6W ±0.2ppm/°C Conformal Coated RDL Bulk
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지16년 전
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2009-09-25
설명
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.6W, 20000ohm, 300V, 0.005% +/-Tol, 0.2ppm/Cel, 3011
Resistor, Foil, Ultra High Precision, Radial, 20K Ohm, 0.005% | Vishay Precision Foil Inc. Y145320K0000V9L
RES, 20K, 0.01%, 600MW, RADIAL
RES 20K OHM 0.6W 0.005% RADIAL
RES, 20K, 0.01%, 600MW, RADIAL; Resistance: 20kohm; Product Range: Z201 Series; Power Rating: 600mW; Resistance Tolerance: ± 0.005%; Resistor Case Style: Radial Leaded; Voltage Rating: 300V; Resistor Element Material: Metal Foil; Temperature Coefficient: ± 0.8ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jun-2015); No. of Pins: 2Pins; Resistor Mounting: Through Hole