Vishay Y005620K0000K0L
Resistor, Foil, Trimmer, 20K Ohm, 10% | Vishay Precision Foil Inc. Y005620K0000K0L
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetY005620K0000K0L025
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지16년 전
element14 APAC
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2008-01-29
설명
Potentiometer, Metal Foil, 0.75W, 20000ohm, 10% +/-Tol, 15ppm/Cel, 7519
Res Metal Foil Trimmer 20K Ohm 10% 3/4W 26(Mech)Turn 2.79mm (20.57 X 4.83 X 6.86mm) Pin Thru-Hole Bulk
TRIMMER, PRECISION POT, 20KOHM, 26TURN, THRU HOLE; Track Resistance:20kohm; No. of Turns:26; Resistance Tolerance:± 10%; Temperature Coefficient:± 15ppm/°C; Power Rating:750mW; Potentiometer Mounting:Through Hole; MSL:- ;RoHS Compliant: Yes