Vishay Y005610K0000K0L
Resistor, Foil, Trimmer, 10K Ohm, 10% | Vishay Precision Foil Inc. Y005610K0000K0L
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지16년 전
element14 APAC
Newark
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
관련 부품
Trimmer, Cermet, 0.75W, 10000ohm, 400V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 25 Turn(s)
TT Electronics89PR10KLF
Cermet trimmer potentiometer, 20 turns, 10 kΩ, 0.75 W, THT, lateral, 89PR10KLF
TT Electronics89PHR10KLF
Cermet trimmer potentiometer, 20 turns, 10 kΩ, 0.75 W, THT, lateral, 89PHR10KLF
TT Electronics89PR10K
Trimmer, Cermet, 0.75W, 10000ohm, 200V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 20 Turn(s), 7519
설명
Potentiometer, Metal Foil, 0.75W, 10000ohm, 10% +/-Tol, 15ppm/Cel, 7519
Metal Foil Trimmer Potentiometers 10Kohms 19mm 10% RECTANGULAR
TRIMMER, PRECISION POT, 10KOHM, 26TURN, THRU HOLE; Track Resistance:10kohm; No. of Turns:26; Resistance Tolerance:± 10%; Temperature Coefficient:± 15ppm/°C; Power Rating:750mW; Potentiometer Mounting:Through Hole; MSL:- ;RoHS Compliant: Yes