Vishay WX095220WF50238BJ1
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, R85, -750ppm/K TC, 0.005uF, Chassis Mount
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지7년 전
공급망
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
설명
Cap Ceramic 0.005uF 12000V R85 20% (94 X 220mm) Screw Mount
CAPACITOR, CERAMIC, WATERCOOLED RF POWER POT,5K PF,12KV,20% TOL.